TER TESTİ CİHAZI (KİSTİK FİBROZİS)

Kistik Fibrozis TANI İÇİN MODERN TEKNOLOJİ

Macroduct sistemi Webster Sweat indükleyici, Macroduct Sweat Collector ve Sweat-Chek Analyzer oluşur. Birlikte onlar, kistik fibrozis için ter testi devrim var dünyada CF binlerce hasta için bu beladan karşı erken müdahale umut getirdi.


MACRODUCT SWEAT

TEST SİSTEMİ

Bu sistemin kalbi basitliğidir. ter stimülasyonu için pilokarpin iyontoforez tanıttı Gibson ve Cooke ve 1959 ped emme yöntemi, genellikle ter testi için referans yöntem olarak kabul edilir.genellikle yapısal hatası ücretsiz olmasına rağmen, yöntem, uzun ve sıkıcı bir iştir yönetmek için teknik beceri büyük bir ihtiyaç duyar ve bu nedenle insan hata davet ediyor. Macroduct Sistemi sonsuza hataları bu ve diğer pek çok önceden kullanılan yöntemler doğasında ortadan kaldırmıştır.

Webster ter indükleyici ve Macroduct ter toplayıcı analizi için ekrin salgı saf bir örneği üretir. Sweat-Chek analizörü numunenin basit ve doğru analiz sağlar. Macroduct Sweat Analiz Sistemi Birlikte, onlar laboratuvarlar dünya çapında binlerce kullandığı dünya standardı haline gelmiştir.

Macroduct ve Kistik Fibrozis Vakfı tarafından ter toplama için onaylanmıştır hızla laboratuvarları standart testler istediğiniz ped emme yöntemi değiştiriliyor. Macroduct sistemi sayesinde, hem doğru ve basit ter test yöntemi vardır.

Ter Uyarım

Webster Sweat indükleyici bir başlangıç ​​anahtarı aktive ederek sadece pilokarpin iyontoforez gerçekleştirir geliştirilmiş, hafif bir birimdir. Otomatik olarak (1.5 mA az beş dakika iyontoforez eşdeğeri) bezi uyarılması için pilokarpin güvenli ve optimum miktar sağlar.

Model 3700 uygulanan gerilim sınırı ve açık devreler uyarmak ayrılmaz fail-safe devresi vardır. Akım ve tam güç yavaş yavaş gündeme getirdiği, sonra hasta rahatsızlığı en aza indirmek için iyontoforez tamamlanması de yavaş yavaş azalır. Iki standart 9 voltluk pil güç kaynağı.

Pilogel ® Iontophoretic Diskler basit ve güvenli ter iontophoretic stimülasyon kullanmak ve pilocarpinium iyonların benzersiz jel rezervuarlar vardır. veya hazırlamak için takip etmek için hiçbir elektrolit solüsyonları ve ayrı çözümleri ile doyurulmalıdır hiçbir karışıklık elektrolit yastıkları vardır. Bunun yerine, bir Pilogel disk sonra hastaya bağlı olan gömme paslanmaz çelik elektrotlar, her eklenir.

Ter Koleksiyonu

Macroduct Sweat Collector sığ olan eşsiz bir tek kullanımlık plastik cihaz, altı yüzü içbükey biçimlidir. Macroduct ve cilt üzerinde iontophoretically ile uyarılmış alan üzerine yerleştirilir sıkıca yerinde sarılı.

Ter hidrolik basınç ve akış cilt ve Macroduct kollektör içbükey olurlar arasında mikro spiral boru delik içine altında kanallarından zorla ter bezleri tarafından salgılanır. mavi boya küçük bir miktar birikmiş ter hacminin kolay izlenmesine olanak sağlar.ter yeterli hacim birikmiş sonra, bir tüberkülin şırınga bir ter dağıtıcı veya künt iğne tüpün açık ucuna bağlanır.Tüp sonra Macroduct gövdesinden uncoiled ve bağlılık noktasında kopmuş.Örnek sonra analitik araç içine verilen yapışmalı mikro fincan veya doğrudan ifade edilebilir.

Ter üretimi, ancak hastadan hastaya önemli ölçüde değişebilir ortalama birey 30 dakikalık bir toplama aralığı boyunca ter yaklaşık 60 mikrolitre üretecek.

Ter Analizi

Sweat-Chek Analyzer ustalıkla Wescor's ter testi protokol analiz aşamasında gerçekleştirir. Macroduct mükemmel Tela, Sweat-Chek eşdeğer NaCl molarite birimleri (mmol / L) ter örneği ve görüntüler okuma toplam elektrolit ölçer.

Macroduct ™

Kistik Fibrozis TANI İÇİN MODERN TEKNOLOJİ

Macroduct sistemi Webster Sweat indükleyici, Macroduct Sweat Collector ve Sweat-Chek Analyzer oluşur. Birlikte onlar, kistik fibrozis için ter testi devrim var dünyada CF binlerce hasta için bu beladan karşı erken müdahale umut getirdi.

MARKALAR