DİATEK SAĞLIK HİZMETLERİ VE TEKNOLOJİLERİ

DİATEK, 2008 yılında diagnostik alanında hizmet vermek amacıyla Ankara'da kurulan ve zorlu yolculuğunda sağlam ve hızlı adımlarla ilerlemeyi sürdüren bir medikal ve maden firmasıdır.

Ofisimiz Ankara 'da 250 m² kapalı alan üzerine kurulmuş olup, bünyesinde toplam 6 personeli bulunmaktadır. İthalatını gerçekleştirdiğimiz Eliza, Klinik Biyokimya, Koagulasyon alanlarındaki diagnostik kit vecihazların, ayrıca bayiliğini yaptığımız İdrar ve Sediment Analizörleri, Stripleri ve Kontrollerinin satışını üstlenen firmamız, resmi ve özel kurumlara direk satış ve teknik servis hizmetinin yanısıra Türkiye'de satış faaliyetli hizmet veren medikal firmalara da toptan satışı gerçekleştirmektedir.

DİATEK’ in Teknik Servisi kuruluşundan yaklaşık bir sene sonra 2009 yılında aldığı TSE HİZMET YERİ YETERLİLİK belgesiyle Teknik Servis Hizmetlerine verdiği önemi ve kaliteyi belgelendirerek 7 gün 24 saat ulaşılabilir durumda hizmet vermektedir.

DİATEK, tam donanımlı bir şirket olarak, diagnostik alanında lider firmalar arasında yerini almıştır. DİATEK 'in gücü, firmanın amaçlarına hizmet edecek enerji ve gayrete sahip, teknik becerilerle donatılmış kalifiye ve kaliteli personele sahip olmasıdır.

DİATEK, kuruluşundan itibaren yürüttüğü prensipli çalışma sistemi ve yatırım faaliyetleri neticesinde kısa zamanda önemli bir büyüme oranı elde etmiş, bu istikrarlı yükselişine paralel olarak hedeflerini hep bir adım daha ileri taşımıştır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamız, sağlık sektöründe Vücut Dışında Kullanılan Tıbbi Tanı Cihazları, Kitleri ve Reaktifleri konusunda, verdiğimiz hizmeti en iyi şekilde, dürüst, ilkeli ve sürekli yeniliklere açık çalışmalarımızla ve deneyimli kadromuzla sürdürmektir. Satış ve servisini yaptığımız ürünlerin temsilciliğini en üstün hizmet seviyesinde gerçekleştirerek, teslimat tarihi ve servis anlayışı olarak müşterilerin beklentilerini kaliteden ödün vermeden ve sürekli geliştirerek karşılamaktır.

BAYİLİK VE TEMSİLCİLİKLERİMİZ

DİATEK‘in anatemsilciliklerini başarıyla yürüttüğü markaları ise şöyle sıralayabiliriz;

Biorex Diagnostics Ltd/UK

Klinik Biyokimya kitleri, Reaktifleri, Kontrolleri, Standartları, Eliza kitlerivecihazları, kan grupları testleri, kart testler, Hematoloji rektiflerive Cihazları, Koagulasyon reaktifleri ve Cihazları, İdrar stripleri ve Cihazları

AMEDA Labordiagnostik GmbH(AMP) /AUSTRIA

Otoimmun Elisa ve Immunblot Kitleri, Reaktifleri, Cihazları, Strip ve Kaset testler, Hemotalojik ontrol kanları, Koagulasyon Kitleri.

LABiTec Labor BioMedical Technologies GmbH/Germany

Yarı ve Tam Otomatik Koagulasyon Cihazları ve Kitleri DİATEK ‘in bölgesinde ana bayiliğini başarıyla yürüttüğü markaları ise şöyle sıralayabiliriz;

Erba Diasis San.Tic.Ltd.Şti. / Türkiye

Tam Otomatik Biyokiya Cihazları ve Reaktifleri, Hematoloji Cihazları ve Solüsyonları, İdrar Cihazı ve Stripleri.

RNA Molekuler San. Tic.Ltd.Şti. / Türkiye

İdrar ve Sediment Analizörleri, Stripleri ve Kontrolleri DİATEK’ in Teknik Servisi kuruluşundan yaklaşık bir sene sonra 2009 yılında aldığı TSE HİZMET YERİ YETERLİLİK belgesine Teknik Servis Hizmetlerine verdiği önemi ve kaliteyi belgelendirerek 7 gün 24 saat ulaşılabilir durumda hizmet vermektedir.

MARKALAR